Zakres usług

USŁUGI PRAWNE DLA OSÓB PRYWATNYCH

Prawo administracyjne,
prawo cywilne, prawo karne, prawo medyczne, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych,
prawo rodzinne.

USŁUGI PRAWNE DLA FIRM

Prawo prasowe i prawa pokrewne, prawo własności przemysłowej, prawo budowlane, prawo pracy
i ubezpieczeń społecznych, prawo transportowe, zamówienia publiczne, stała obsługa prawna przedsiębiorców.

Licensed Legal Practice Group zrzesza wykwalifikowane podmioty specjalizujące się w prowadzeniu stałej, kompleksowej obsługi prawnej i procesowej Klientów biznesowych, a także świadczące pomoc prawną na rzecz Klientów indywidualnych. Wszyscy członkowie LLP Group wspólnie dbają o najwyższą jakość świadczonych usług, jak również gwarantują indywidualne podejście do każdej sprawy w celu zapewnienia należytej ochrony interesów osób, które nam zaufały. Dbamy o interesy naszych Klientów zarówno w bieżących relacjach z ich kontrahentami, jak również broniąc ich praw w toku procesów sądowych.

Skontaktuj się z Nami

Opinie Naszych Klientów

Z ogromną starannością i zaangażowaniem, podchodzimy do powierzanych nam spraw. Każdy klient jest dla Nas ważny, a jego sprawa wyjątkowa.

Anna Boczkowska

Korzystając z usług Kancelarii spotkałam się ze zrozumieniem i wrażliwością. Pani Mecenas z pełnym profesjonalizmem rozpatrzyła skomplikowane szczegóły mojej sprawy. Bezpośrednie rozmowy pomogły mi zrozumieć możliwości prawnych rozwiązań wielu problemów, jakie pojawiły w mojej sprawie. Reprezentując mnie przed sądem, Pani Mecenas wykazała się doskonałą znajomość całości prowadzonej sprawy co niezbicie świadczy o pełnym zaangażowaniu w sprawę. Z pełnym przekonaniem będę polecać tę Kancelarię.

Górski Pałacyk

Profesjonalna i kompleksowa obsługa prawna firm.
Miła atmosfera, świetny kontakt. Dotychczas 100% skuteczności! SERDECZNIE POLECAMY!

Paulina Maciejasz

Licence Legal Parctice to wysokie kompetencje, świetny kontakt z klientem oraz duże zaangażowanie i oddanie w prowadzone sprawy. Kancelaria wykazała się dokładnością w analizie dokumentów dotyczącej mojej sprawy, sam jej przebieg był prowadzony rzetelnie i w głębokiej wierze w wygraną oraz wsparciu ze strony adwokatów. Szczerze polecam współpracę z LLP.

Anna Pieniążek

Serdecznie polecam Kancelarie LLP GROUP! Miła, profesjonalna i fachowa obsługa dostosowana do potrzeb Klienta. Powierzyłam im dwie swoje sprawy i jestem bardzo zadowolona z wyników! Polecam każdemu!

  • logo_klient

BLOG

Znajdą tu Państwo opis najczęściej występujących spraw, wraz z ich rozwiązaniem

Nowa składka zdrowotna doprowadzi do upadku małych przedsiębiorców?

Nowa składka zdrowotna doprowadzi do upadku małych przedsiębiorców?Poniżej powiemy Ci, jak uniknąć opłacania comiesięcznych składek ZUS. Szeroko komentowane ostatnimi czasy są planowane zmiany w przepisach, mogące skutkować wzrostem składki zdrowotnej nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie w zależności od dochodu danej firmy. Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział, że składka zdrowotna ma […]

Wykroczenie – czy zawsze winny?

Pan Wojciech został zatrzymany przez Policję w trakcie podróży po Polsce, znajdując się w miejscowości oddalonej o 450 kilometrów od jego miejsca zamieszkania. Jak się okazało Funkcjonariusze jechali za nim przez pewien czas, nagrywając tok jazdy, a następnie wyprzedzili go i zatrzymali, chcąc wypisać mandat za szereg wykroczeń, które rzekomo […]

DOCHODZENIE NALEŻNOŚCI OD NIEWYPŁACALNEJ SPÓŁKI Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Do naszej Kancelarii zwrócił się Prezes Zarządu pewnej Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, która to Spółka jest komplementariuszem Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością Spółki komandytowej. Prezes Zarządu Komplementariusza oświadczył, iż kilka dni wcześniej otrzymał od Komornika Sądowego postanowienie o umorzeniu postępowania egzekucyjnego należności przysługującej reprezentowanej przez niego Spółce od Spółki XYZ Sp. […]

Kontakt do Nas

Nasza kancelaria znajduję się na:

ul. Kasprowicza 8a/431-523 Kraków

Kontakty do Nas:

Natalia Malec
tel. : +48 535 066 477
e-mail: n.malec@llp.com.pl


Kamila Stefanek - Pałka

tel. : +48 504 007 638
e-mail: k.stefanekpalka@llp.com.pl

Siedziba główna
ul. Kasprowicza 2/1, 31-523 Kraków


Dawid Bielecki

tel. : +48 793 714 003
e-mail: d.bielecki@llp.com.pl
adres : ul. Nędzy Kubińca 189
34-511 Kościelisko

Możesz też zostawić nam wiadomość.